O Firmie

BENEFIT NIERUCHOMOŚCI to firma zajmująca się kompleksową obsługą transakcji związanych z obrotem nieruchomościami. Pośredniczymy przy sprzedaży, kupnie, najmie , wynajmie wszelkiego typu nieruchomości : mieszkań, domów, działek, lokali, hali, magazynów. Prowadzimy Państwa przez cały proces – od podjęcia decyzji do finalizacji transakcji.  Zapewniamy miłą, rzetelną oraz profesjonalną obsługę na wysokim poziomie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, bo każdy z Państwa ma inne oczekiwania           i potrzeby.  Swoją pracę wykonujemy z dużym zaangażowaniem i rzetelnością.

Działamy na podstawie licencji zawodowej Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 8697 nadanej przez Ministra Infrastruktury. Nasze usługi objęte są ochroną ubezpieczeniową – posiadamy ubezpieczenie OC działalności zawodowej. Należymy także do  Bielsko-Katowicko- Częstochowskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami        ( BCK – SPON ).

Jesteśmy elastyczni i działamy kompleksowo. W celu zapewnienia kompleksowej usługi naszym klientom proponujemy pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego oraz usługi dodatkowe związane z nieruchomościami takie jak aranżacja wnętrz, przeprowadzki, usługi remontowe, usługi sprzątania ( np. przed sprzedażą lub poremontowe, otoczenia terenu zielonego, ogródka). Wszystkie firmy z którymi współpracujemy, świadczą swoje usługi profesjonalnie oraz posiadają niezbędne doświadczenie w swojej specjalności, tym samym gwarantują wysoką jakość i rzetelność. Informacje szczegółowe na ten temat znajda Państwo w zakładce Usługi dodatkowe.

Jeśli nie wiedzą Państwo jak działa biuro nieruchomości lub nie jesteście pewni czy forma współpracy będzie Państwu odpowiadać zapraszamy do naszego biura nieruchomości na niezobowiązujące spotkanie na którym omówimy wszystkie interesujące Was zagadnienia.        

Z przyjemnością udzielimy Ci wszelkich informacji osobiście.
Zapraszamy do współpracy
BENEFIT NIERUCHOMOŚCI

Pozostałe tematy
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego